Оформлення офіційних документів - 4lawyer.com.ua

Оформлення офіційних
документів швидко і надійно

Легалізація документів для Туреччини

Допоможемо вам з легалізацією документів для Туреччини, а також його перекладом. Документи, які мають бути подані на території Туреччини, зобов'язані пройти процедуру - легалізацію. Насамперед слід мати на увазі їх використання надалі - для оформлення візи (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, дипломи, атестати, довідка про несудимість, медичні довідки та інші) чи іншу мету (договір, довіреність, рішення суду та інші нотаріальні документи) ), документи юридичних осіб, різні сертифікати, ліцензії.

* орієнтуйтеся на строки від 20 днів та вартість від 25 до 100 USD, допоможемо з отриманням документа, перекладом, апостилем та доставкою документа до вас у будь-яку точку світу.

 

Узаконити документи можна за двома категоріями:

Апостилізація - проставлення штампу "Апостиль" на документах офіційного характеру регламентується правилами та застосовується лише у країнах, які підписали Гаазьку Конвенцію 1961 року.

Штамп проставляється на документах, призначених для використання в:

  • судової юрисдикції та прокуратури,
  • адміністративна сфера,
  • нотаріальній сфері,
  • на офіційних свідоцтвах про реєстрацію.

Апостиль проставляється на документ або на окремому аркуші, підшивається до документа. Він повинен відповідати зразку, що додається до Конвенції. Заповнений належним чином, апостиль засвідчує справжність підпису, посаду, в якій виступала особа, яка підписала документ і справжність друку або штампу, якими скріплено документ. Підпис, друк або штамп, що проставляються на апостилі, не вимагають жодного запевнення.

Якщо в іноземні державні органи потрібно подати переклад апостилю, виникає потреба у поданні подвійного апостилю. У цьому випадку схема проставлення виглядає так.

Апостильований документ + Переклад + Засвідчення перекладу у нотаріуса + Проставлення апостилю на зворотному боці документа

Другий вид легалізації – процедура підтвердження оригінальності документів для країн, які не підписали Гаазьку конвенцію. У цьому випадку консул не несе жодної відповідальності за зміст цього документа.

Деякі документи не підлягають легалізації:

  • оригінали паспорта, військового квитка, посвідчення особи, трудові книжки та низка інших нормативно-правових актів,
  • документи, пошкоджений текст яких неможливо прочитати або містить виправлення,
  • документи, які суперечать законам України.

Україна та Туреччина є членами Гаазької конвенції 1961 року. Після підписання Україною Гаазької угоди у 2003 році для використання українських документів на території Туреччини необхідно пройти процедуру апостилювання.

Залежно від типу використання документа штамп "Апостиль" проставляється Міністерством юстиції України, Міністерством закордонних справ, Міністерством науки та освіти.

Консульська легалізація

Консульська легалізація – законний порядок підтвердження відповідності документа для їх застосування за кордоном. Вона більш об'ємна та включає кілька етапів.

  1. Запевнення в Міністерстві юстиції України;
  2. Запевнення у Міністерство закордонних справ України;
  3. Переклад та нотаріальне засвідчення документів;
  4. Засвідчення документів у консульстві відповідної країни.

Реєстрація шлюбу з іноземцем

З юридичної точки зареєструвати шлюб з іноземцем на території України можна за дотримання певних умов та юридичних процедур. Обов'язковою умовою для укладення шлюбу є досягнення осіб, які одружуються з повноліття, відсутність зареєстрованих раніше шлюбів та наявність пакету документів:

  1. Паспорт громадянина України та закордонний паспорт іноземця.
  2. Переклад закордонного паспорта українською мовою.
  3. Довідка про сімейний стан (робиться особисто у нотаріуса).
  4. Копія сторінки закордонного паспорта іноземця про в'їзд до України.
  5. Віза, що дає право перебувати в Україні.

Уклавши шлюб із громадянином України, іноземець отримує право на:

  • законний в'їзд та перебування на території України,
  • можливість оформити тимчасовий дозвіл на проживання,
  • з'єднатися з сім'єю,
  • отримати постійний дозвіл на проживання або громадянство через 2 роки у шлюбі.

На сьогоднішній день для турецьких органів реєстрації актів громадянського стану слід пройти процедуру проставлення штампу "Апостиль".

Які документи потрібні для одруження на території Туреччини?

  • дозвіл на шлюб (довідка із загсу, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть),
  • довідка для нареченого про те, що він не одружений (робиться особисто у нотаріуса),
  • свідоцтво про народження та ксерокопія закордонного паспорта нареченого/нареченої,
  • довідка про несудимість,
  • паспорт нареченого/нареченої,
  • медична довідка.

Залежно від ситуації пакет документів може бути різним.

Наша компанія спеціалізується на міграційному праві та знає всі нюанси процесу оформлення міжнародного шлюбу. Наша компанія допомагає клієнтам підготувати, перекласти, легалізувати всі необхідні документи. У нас є оперативні терміни оформлення документів, зручний графік роботи. Ми працюємо як із киянами, так і з жителями інших регіонів України.

Довідка про несудимість

У сьогоднішній ситуації для оформлення візи для виїзду за кордон, навчання, сімейного спонсорства для участі у тендері необхідна довідка про відсутність судимості. Отримання документа здійснюється сервісними центрами МВС України.

Для визнання довідки про несудимість, видану за межами Туреччини, необхідно легалізувати документ. Той факт, що Україна, як і Туреччина є учасником Гаазької конвенції, зазвичай достатньо проставити апостиль на довідку про несудимість, але іноді потрібна консульська легалізація.

  1. Отримати довідку в Україні.
  2. Проставити штамп "Апостиль" або пройти процедуру консульської легалізації.

Компанія 4lawyer сприяє в оформленні довідки про відсутність судимості з апостилем або консульську легалізацію, якщо потрібно. Вам достатньо надати копію паспорта (всіх сторінок), усі імена та прізвища (включаючи дівочу), якими будь-коли користувалися і дати народження, якщо вони змінювалися.

Дублікат свідоцтва РАГС

Процедура отримання дубліката свідоцтв РАГСу називається - витребування повторних документів.

Документи, що підлягають витребуванню в РАГСі:

  • свідоцтво про народження,
  • свідоцтво про смерть,
  • свідоцтво про шлюб,
  • свідоцтво про зміну імені,
  • свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей),
  • архівні документи.

Законом встановлено коло осіб, які мають право звернутися за повторним свідченням.

Які документи необхідно надати при зверненні за дублікатом?

  • документи, що підтверджують спорідненість чи опікунство,
  • копія паспорта та нотаріальна довіреність на співробітника нашої компанії.

Якщо один із перелічених документів необхідний для подання до державних органів Туреччини, на ньому потрібне проставлення апостилю.

Процес витребування документів може бути зроблений нашими юристами. Для початку юридичного процесу витребування документів в органах РАГСу, вам достатньо надати нам копію документа (якщо він є), доручення на співробітника нашої компанії для представлення ваших інтересів.

Вартість

Зверніть увагу, що у вас можуть запросити як апостиль так і легалізацію документів, вам потрібно це дізнатися в іноземної організації якої ви надаватимете документи. Після цього якщо необхідно буде зробити АБО нотаріальне засвідчення перекладу документів, вартість залежить від самих документів АБО легалізацію у консульстві Туреччини.

Уточніть, що саме вам потрібно у сторони якої ви надаватимете документи, також потрібно знати мету навіщо ви надаєте ці документи. Найкраще якщо ви надішлете нам переклад вимог для ваших документів, або ми можемо зробити переклад і скласти вимоги самостійно, ми допоможемо вам розібратися що саме вам потрібно надати і зробимо це. У результаті ми зробимо те, що від нас вимагатиме іноземна сторона, це має бути сформульовано лише письмово, оскільки.

Для того, щоб зробити легалізацію освітніх документів, потрібно зробити нотаріальний переклад, пройти легалізацію міністерств та легалізацію консульства. Також у вартість входить запис, подача та консульський збір.

Для того, щоб зробити легалізацію документів РАГС, потрібно пройти легалізацію в МЗС та мін'юст, нотаріальний переклад, повторна легалізація мід та мін'юст, легалізація в консульстві Туреччини. Також у вартість входить запис, подача та консульський збір.

У кожній конкретній ситуації наші фахівці розберуться, що саме вам потрібно, пророблять процедуру, яка потрібна саме для ваших документів і порахують точну вартість саме для вашого випадку.

Ми можемо розробити стратегію легалізації для конкретного випадку, якщо ви хочете робити самостійно.

Хочете дізнатися, як ми працюємо
чи замовити послугу?

Залишіть заявку і наш юрист зв'яжеться з Вами