Допоможемо оформити апостиль на свідоцтво про шлюб в Україні. Апостиль необхідний тим, хто виїжджає за кордон, для визнання документів, потрібних на території іншої країни. Такі документи можуть використовуватися не в усіх країнах, а лише в тих, які є учасниками або приєдналися до Гаазької Конвенції 1961 року.
* орієнтуйтеся на терміни від 10 днів та вартість від 1500 грн, допоможемо з перекладом, апостилем та доставкою документа до вас будь-яку точку світу
Проставлення апостилю на свідоцтво про шлюб?
Повноваження на апостилізацію на свідоцтво про шлюб у Києві має Міністерство Юстиції України. Апостиль - це спеціальний штамп, стандартизованої форми, що підтверджує справжність підпису та печатки на цьому документі, а також повноваження особи, яка поставила цей підпис.
Апостиль необхідний тим, хто виїжджає за кордон, для визнання документів, потрібних на території іншої країни. Такі документи можуть використовуватися не в усіх країнах, а лише в тих, що є учасниками або приєдналися до Гаазької Конвенції 1961 р.
Для подання апостилю на свідоцтво про шлюб, до Міністерства юстиції потрібно:
- документ, що підтверджує повноваження заявника;
- оригінал документа, на якому проставляється апостиль;
- квитанцію про оплату послуги з апостилізації (документ, що підтверджує право заявника на звільнення від сплати).
Проблем не виникає з проставленням апостилю на свідоцтво про шлюб нового зразка, видані на території України, які не заламіновані та не містять сторонніх позначок.
У ряді випадків поставити апостиль на документ є скрутним, якщо:
- свідоцтво видане до 2016 року, на нього не можна проставити апостиль, оскільки цей документ відсутній у базі даних Міністерства юстиції України;
- ушкоджено;
- свідоцтво ламіновано.
На оригінал свідоцтва про шлюб видане до 2016 р. отримати апостиль неможливо. Для цього потрібно в РАГСі отримати дублікат свідоцтва.
Якщо свідоцтво про шлюб заламіновано або містить сторонні позначки, отримати апостиль на цей документ не вийде, потрібно буде отримати повторне свідоцтво про шлюб у РАГСі, і вже новий документ апостилювати.
Як виглядають документи?
Навіщо потрібно ставити апостиль на свідоцтво про шлюб
Апостилювання свідоцтва про шлюб може знадобитися в ряді випадків:
- для процедури усиновлення дитини;
- для отримання спадщини;
- для возз'єднання сім'ї;
- якщо один з подружжя бере на утримання іншого чоловіка.
Послуги з апостилізації проводяться для осіб, яким належить документ, або для осіб, які подають документ на апостилювання.
Проставити апостиль на свідоцтво про шлюб можна у наших фахівців, вам не потрібно простоювати у довгих чергах та отримувати необґрунтовані відмови. Також ми допоможемо поставити апостиль у прискореному порядку, скоротивши всю бюрократичну процедуру видачі документів.
Перш ніж виїхати з України, необхідно отримати детальну інформацію про те, чи потрібен вам штамп "Апостиль", оскільки сама процедура проводиться в країні, де ці документи видані.
Наші спеціалісти допоможуть вам отримати штамп апостилю на високому професійному рівні в оговорений термін. А якщо ви вирішили самостійно апостилювати документ, ми проконсультуємо вас з питань, що цікавлять.
Додаткові послуги:
- Нотаріальне засвідчення: Якщо документ потребує перекладу або підтвердження, його може знадобитися нотаріально завірити. Це стосується як самого документа, так і його перекладу на іноземну мову.
- Переклад документа: Для використання документів за кордоном може знадобитися переклад на іноземну мову, який має бути завірений нотаріусом.
- Видача засвідчених копій: Оформлення засвідчених копій документів, якщо оригінали не можуть бути надані або використані.
У кожній конкретній ситуації наші фахівці розберуться, що саме вам потрібно, виконають процедуру, яка потрібна саме для ваших документів і вважатимуть точну вартість саме для вашого випадку.
Часті питання
✅ Який термін дії штампу "Апостилю" на свідоцтво про шлюб?
✅ Кому надаються пільги при апостилізації?
✅ Хто може отримати документи?
- Особа, яка подавала документи (при собі мати документ, що засвідчує особу).
- Інша особа, за наявності паспорта, зазначена заявником під час подання документів у заяві.
- Інша особа, яка має довіреність від заявника, засвідчену нотаріусом.