Оформлення офіційних документів - 4lawyer.com.ua

Оформлення офіційних
документів швидко і надійно

Легалізація документів для Канади

Між Україною та Канадою існують тісні контакти. Економіка, наука, медицина, туризм, оборона, нові технології, це далеко не повний перелік сфер, де між двома державами відбувається тісна співпраця. І для тих, хто найближчим часом планує виїхати на роботу, навчання, для возз'єднання сім'ї з близькими родичами та вчинення низки інших дій, Міністерство Громадянства та Імміграції Канади висуває певні вимоги до документів. Для використання будь-якого документа на території Канади їх необхідно підготувати відповідно до вимог Імміграційного Закону, тобто легалізувати.

Існує два види процедури легалізації - консульська легалізація та апостилізація.

Проставлення апостилю - це спрощена процедура легалізації документів, яка допускається для офіційних документів іншої Договірної держави, яка підписала Гаазьку конвенцію. Апостиль проставляється на документах, що виходять від судових органів влади, прокуратури, органів юстиції, на документах про освіту та вчені звання, адміністративні документи, а також на документах, оформлених державними та приватними нотаріусами.

Канада не є членом Гаазької конвенції, відповідно всі документи зобов'язані пройти процедуру консульської легалізації.

Консульська легалізація

Складний багатоетапний порядок, що підтверджує, що вихідний документ для використання в Канаді відповідає законам країни, державні органи якої склали та видали цей документ, а проставлені підписи та печатки є оригінальними та достовірними. Легалізація потрібна для отримання можливості здійснювати юридичні дії на території Канади.

Стандартна процедура консульської легалізації полягає в наступному:

  1. Переклад документа англійською (французькою) мовою.
  2. Нотаріальне засвідчення документа.
  3. Посвідчення підпису нотаріуса в Мін'юсті.
  4. Легалізація документу в МЗС України.
  5. Засвідчення документа в посольстві Канади у Києві.

Підлягають легалізації:

  • документи про освіту (диплом та додатки до них, атестат та додаток, сертифікати та інші документи),
  • документи, видані органами РАГС,
  • матеріали судової категорії,
  • нотаріальні документи, довідки,
  • паспорт та посвідчення особи,
  • медичні довідки,
  • документи юридичних осіб.

Військовий квиток, посвідчення водія, пенсійне посвідчення легалізації не потребують.

Імміграційна канадська влада оновила вимоги до перекладів документів і вони полягають у наступному. На кожній сторінці перекладу повинен стояти штамп або перекладацького агентства або нотаріуса. Ця вимога діє у всіх випадках, якщо переклад зроблений не канадським перекладачем.

Реєстрація шлюбу з іноземцем

В Україні реєстрація міжнародних шлюбів регулюється Сімейним кодексом України та нормами Закону України " Про міжнародне приватне право". Для того, щоб подати заяву до РАГС про одруження, повинні бути відсутні підстави, що перешкоджають його укладенню - не допускається шлюб, якщо одна сторона перебуває в зареєстрованому шлюбі, особа визнана недієздатною через психічне захворювання, укладення шлюбу між близькими родичами. /p>

Під час подання заяви до органів РАГСу для посвідчення своєї особи громадянину України необхідно пред'явити - цивільний паспорт і якщо потрібно підтвердити відсутність зареєстрованого шлюбу - свідоцтво про розірвання шлюбу або рішення суду про розірвання шлюбу.

Іноземцям слід підготувати наступний пакет документів:

  1. Цивільний паспорт, що підтверджує особу.
  2. Документ, що підтверджує законне перебування на території України - віза, посвідчення на постійне або тимчасове проживання, документ, що засвідчує набуття статусу біженця.
  3. Довідка про сімейний стан. Якщо раніше іноземний громадянин був одружений, то необхідно надати документи, що підтверджують припинення шлюбу - свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть, рішення суду про розірвання шлюбу або визнання його недійсним.

Усі документи мають бути перекладені українською мовою та легалізовані за правилами Інструкції про порядок консульської легалізації офіційних документів в Україні та за кордоном, затвердженої наказом МЗС України.

Зареєстрований шлюб з іноземним громадянином за межами України слід легалізувати, якщо партнери хочуть мати права та гарантії, встановлені законами України для подружжя - спадкові права, батьківські права та інші.

Сам факт укладання шлюбу з іноземцем дає право подавати документи та переїжджати до свого партнера.

Щодо вибору країни для подання заяви для одруження, ця ситуація індивідуальна, оскільки багато в чому залежить від того, чи зможе зарубіжний партнер приїхати в Україну, чи має український партнер гостьова віза, щоб їздити до нього, і як довго ви готові чекати перебуваючи на відстані один від одного.

На консультації в компанії 4lawyer ви отримаєте вичерпну інформацію щодо реєстрації шлюбу між Громадянами України та іноземними громадянами, легалізації в Україні шлюбу, укладеного за кордоном, збору необхідних документів для партнера з іншої країни, які можуть бути різними для іноземних держав. Фахівці сприятимуть отриманню посвідчення на постійне або тимчасове проживання.

Довідка про несудимість

Довідка про відсутність (наявність) судимості чи обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України - офіційний документ, що підтверджує, що особа, якій видається довідка не має судимостей, не перебуває у розшуку та не притягувалася до кримінальної відповідальності (або навпаки). Видається на особистий запит фізичної особи в Управлінні Інформаційно-Аналітичного Забезпечення МВС України.

Наші клієнти ставлять питання про оформлення довідки про несудимість заздалегідь, тому що її оформлення займає тижні, а час на подачу імміграційної заяви обмежений. Насамперед потрібно розрізняти два варіанти і виходити від того, який з них має місце у вашій ситуації.

Якщо ви берете довідку про несудимість з тієї країни, де ви коли-небудь проживали, але більше не плануєте туди повертатися, має сенс оформити довідку заздалегідь, оскільки термін її дії не обмежений.

У разі, якщо ви постійно проживаєте в Україні, заздалегідь отримувати довідку не слід, оскільки така довідка має певний термін дії - 60 днів.

Компанія 4lawyer сприяє в оформленні довідки про відсутність судимості, її легалізацію. Від клієнта - копію паспорта (всіх сторінок), усі імена та прізвища (включаючи дівочу), якими будь-коли користувалися і дати народження, якщо вони змінювалися. Якщо ви будь-коли в чомусь звинувачувалися, потрібно надати всі Виписки із судових рішень незалежно від того, чи були ви амністовані, виправдані чи помиловані. Від нас - висока якість обслуговування та юридична бездоганність.

Дублікат свідоцтва РАГС

Як отримати дублікат документів, виданих органами РАГС?

Процедура досить проста. Виходячи з положень Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, для отримання дубліката ви можете звернутися до відділу РАГСу, заповнити заяву та сплатити державне мито за надану послугу. Якщо від вашої особи діє представник, для отримання документа потрібно пред'явити паспорт чи довіреність.

На дублікат документа ставиться штамп - "ПОВТОРНО" та вноситься запис до книги реєстрації актів.

Ви можете отримати дублікат будь-якого документа, виданого органами РАГСу:

  • свідоцтво про народження,
  • свідоцтво про смерть,
  • свідоцтво про шлюб,
  • свідоцтво про зміну імені,
  • свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей),
  • архівні документи.

Процес витребування документів може бути здійснений нашими юристами як в Україні, так і в інших країнах. Для початку юридичного процесу клієнт повинен надати нам - копію паспорта, копію ідентифікаційного номера, копію оригіналу документа (якщо він є), доручення для представлення ваших інтересів. Конкретний перелік документів залежить від країни, в якій необхідно отримати дублікат.

Хочете дізнатися, як ми працюємо
чи замовити послугу?

Залишіть заявку і наш юрист зв'яжеться з Вами