Допоможемо вам з легалізацією документів для Королівства Таїланд, а також їх перекладом в Україні. Королівство Таїланд не приєдналося до країн, що підписали Конвенцію, і для надання документам законної сили, виданих компетентними органами Таїланду та України, потрібна процедура консульської легалізації.
* орієнтуйтеся на строки від 20 днів та вартість від 25 до 100 USD, допоможемо з отриманням документа, перекладом, апостилем та доставкою документа до вас у будь-яку точку світу.
Іноземні офіційні документи мають юридичну силу законодавству іншої держави за умови їхньої легалізації:
- Проставлення штампу апостиль, якщо вони видані на території держав-учасниць Конвенції, яка скасовує вимоги посвідчення іноземних документів через легалізацію.
- Без додаткового посвідчення, якщо вони складені на території держав, з якими Україна підписала двосторонні багатосторонні договори.
- Процедура консульської легалізації, якщо вони складені на території держав, які не підписали Конвенцію і з якими Україна не має жодних договорів.
Консульська легалізація
За загальним правилом це низка формальних дій, які потрібні для підтвердження відповідності документу як для українських громадян, так і іноземцям для їх застосування за кордоном та визнанням державними органами цієї держави. Розділимо її на комерційну легалізацію для здійснення міжнародної діяльності та легалізацію особистих документів.
Які документи надати
- фізичні особи подають документ, що засвідчує особу - паспорт та заяву на надання послуг,
- юридичні особи подають звернення для здійснення консульської легалізації,
- для надання послуги через довірену особу потрібно подати довіреність або інший документ, який підтверджує повноваження вчиняти дії від вашого імені.
Алгоритм легалізації для Таїланду, виданих документів в Україні
- переклад документів тайською мовою та її нотаріальне завірення,
- посвідчення у Міністерстві юстиції України,
- посвідчення підпису Мін'юсту у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України,
- завірення документа в Посольстві Таїланду.
У звичному порядку за легалізацію документів стягується консульський збір - 1550 тайських бат. За термінову легалізацію (до 5 робочих днів) стягується подвійна ставка консульського збору.
Компанії 4lawyer надає послуги з легалізації офіційних документів для Королівства Таїланд: особисті документи громадян, судові рішення, доручення, документи юридичних осіб та інші офіційні бланки. Ми робимо еволюацію дипломів, допомагаємо клієнтам підготувати, перекласти всі необхідні документи.
Реєстрація шлюбу з іноземцем
За законодавством будь-якої країни право на шлюб гарантоване конституцією держави. В Україні закон, що регулює права та гарантії майбутнього подружжя є Сімейний кодекс України, а для міжнародних пар застосовуються норми закону "Про міжнародне приватне право".
У майбутнього подружжя виникає питання, які документи необхідно подати до державних органів України для реєстрації міжнародного шлюбу. За загальним правилом пакет документів для української сторони складається з чинного паспорта громадянина України та довідки про сімейний стан.
Для іноземного громадянина - паспорт з позначкою про перетин кордону, та його нотаріально завірений переклад, довідка про сімейний стан (легалізований), документ, що підтверджує легальність перебування іноземця в Україні.
Після розпису іноземний громадянин може подати заяву для оформлення посвідки на проживання в Україні на оформлення тимчасового посвідки на проживання. А після проживання понад два роки - постійна посвідка на проживання.
Після реєстрації шлюбу у пари виникають взаємні права, встановлені законами України – спадкові, майнові, батьківські. Одним із юридичних інструментів, що дозволяють вирішувати питання без істотних ризиків – це укладання шлюбного контракту. Причому укладення такого контракту можливе як на стадії одруження (подання заяви до РАГСу), так і після його укладення.
Для тайських органів влади, свідоцтво про шлюб, яке видається органами РАГС для надання юридичної сили, має пройти процедуру консульської легалізації на території України. Документ спочатку засвідчується в органах реєстрації актів цивільного стану в Головному територіальному управлінні юстиції за місцем видачі документа. Потім необхідно пройти легалізацію в Департаменті консульської служби МЗС України та лише після виконаної процедури подати на легалізацію до посольства Королівства Таїланду.
Зареєструвати шлюб із тайським громадянином на території Таїланду можна в органах реєстрації актів громадянського стану Королівства Таїланд. Для цього попередньо в Посольстві України вам потрібно буде отримати довідку про сімейний стан.
Якщо у вас немає часу або ви не можете впоратися самостійно з питаннями легалізації документів про цивільний стан, фахівці компанії 4lawyer допоможуть оформити пакет документів, здійснити переклад, сприятимуть у легалізації.
Довідка про несудимість
Документ, що підтверджує відсутність (або наявність судимості) та інших обмежень, передбачених кримінально-процесуальним Законом України, видається на особистий запит заявника до МВС України. Саме до довідки про несудимість, найбільше запитань у всіх клієнтів.
При оформленні візи, працевлаштуванні, вступі у спадок чи вчиненні інших дій за межами України потрібно надати довідку про несудимість з кожної країни проживання починаючи з віку 16 років за умови, що ви жили в країні не менше 6 місяців. Якщо ви навчалися або працювали в іншій державі і більше там не мешкаєте, офіційний документ можна отримати заздалегідь. Для його отримання слід звернутися до посольства/консульства країни, звідки вам потрібна довідка.
Для подання в дипломатичне представництво при постійному проживанні в Україні потрібно мати на увазі, що у довідки передбачено термін дії - 60 днів.
Зазначений документ, який видається Управлінням Інформаційно-Аналітичного Забезпечення МВС України для подальшого використання на території Таїланду, має пройти порядок консульської легалізації.
Компанія 4lawyer сприяє оформленню довідки про відсутність судимості громадянам іноземних держав та громадянам України максимально швидко. Ми оперативно підготуємо документ через процедуру легалізації. Клієнтам потрібно буде надати копію паспорта (всіх сторінок), усі імена та прізвища (включаючи дівочу), якими будь-коли користувалися і дати народження, якщо вони змінювалися. Якщо ви будь-коли в чомусь звинувачувалися, потрібно надати всі Виписки із судових рішень незалежно від того, чи були ви амністовані, виправдані чи помиловані.
Дублікат свідоцтва РАГС
На повторне отримання документів, тобто дубліката з органів РАГС можуть претендувати особи, щодо яких було складено запис акта цивільного стану, родичі померлої людини, щодо якої робився запис, батьки або представники органу опіки у разі якщо людина щодо якої було складено запис не досяг 18-ти років, опікуни осіб, визнаних недієздатними. Сімейні стосунки мають бути підтверджені документально.
Документи, що належать до компетенції органів реєстрації актів цивільного стану:
- свідоцтво про народження,
- свідоцтво про смерть,
- свідоцтво про шлюб,
- свідоцтво про зміну імені,
- свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей),
- архівні документи.
Для отримання дубліката необхідно пред'явити - заяву, в якій має бути зазначена назва документа, дані особи, зазначеної у ньому; копію документа за її наявності; паспорт заявника чи нотаріально завірену довіреність на представника; квитанцію про оплату держмита.
Компанія 4lawyer надає допомогу в отриманні дублікатів документів як у Києві, так і по всій Україні особисто для клієнта або довіреної особи.