Оформлення офіційних документів - 4lawyer.com.ua

Оформлення офіційних
документів швидко і надійно

Легалізація документів для Бразилії

Допоможемо вам з легалізацією документів для Бразилії, а також з їхнім перекладом в Україні. Федеративна Республіка Бразилія стала учасницею Гаазької конвенції 14.08.2016р, яка скасувала вимоги легалізації іноземних офіційних документів, які використовуються на її території держав-учасниць Конвенції. Таким чином, документи, складені на території України, член Конвенції з 2003 року, проходять процедуру легалізації документів за спрощеною схемою – проставлення штампу апостилю.

* орієнтуйтеся на строки від 20 днів та вартість від 25 до 100 USD, допоможемо з отриманням документа, перекладом, апостилем та доставкою документа до вас у будь-яку точку світу.

 

Вимоги до проставлення апостилю викладено у ст. 4 Гаазької Конвенції можуть завірятися адміністративні, судові, медичні, освітні документи, нотаріальні акти, довідки видані уповноваженими структурами.

Проставлення апостилю включає перевірку документа на справжність підпису, якість, в якій виступала особа, яка підписала документ і справжність друку або штампу, якими скріплено документ. Тим самим видані документи в Україні, на якому стоїть апостиль і перекладені з нотаріальним запевненням без обмеження приймається в Бразилії.

Документи, видані на території України, апостилюються - Мін'юстом, Міносвіти та науки, Державною реєстраційною службою, МЗС України. У Бразилії штамп проставляється у реєстраційних конторах - Cartorio.

Ряд документів не підлягають апостилюванню - паспорт, військовий квиток, посвідчення особи, трудова книжка, посвідчення водія, нормативно-правові акти, а також документи, текст якого неможливо прочитати через пошкодження або містить виправлення.

Компанія 4lawyer надає послуги з апостилювання документів для Бразилії: особисті документи громадян, судові рішення, доручення, документи від юридичних осіб та інші офіційні бланки.

Консульська легалізація

Схема консульської легалізації:

Нотаріальне засвідчення документа + Посвідчення підпису нотаріуса в Мін'юсті + Легалізація документа в МЗС України + Засвідчення документа у посольстві тієї країни, для якої призначається документ.

Реєстрація шлюбу з іноземцем

В Україні кожен тридцятий шлюб укладається з іноземцем. Щоб реєстрація шлюбу пройшла успішно, потрібно знати норми сімейного українського законодавства. Сам процес укладання шлюбу між іноземцем та українцем нічим не відрізняється від шлюбу між громадянами України. Нюанси полягають у збиранні документів.

Документи для громадян України:

  1. Паспорт громадянина України
  2. Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розірвання шлюбу.

Документи для іноземного громадянина:

  1. Громадянський паспорт.
  2. Нотаріально завірений переклад паспорта українською мовою.
  3. Документ, що підтверджує законність перебування в Україні (віза, міграційна картка, ПМП, ВНП)
  4. Довідка про сімейний стан.

Всі документи мають бути легалізовані або апостильовані в країні свого проживання, залежно громадянином якої країни є майбутній чоловік/га. Основною перевагою шлюбу є те, що іноземець відразу отримує тимчасовий дозвіл на проживання в Україні, а через два роки може оформити постійний дозвіл на проживання.

Шлюб реєструється після подання заяви до РАГСу та оплати державного мита за послуги. При оформленні шлюбу зверніть увагу на укладання шлюбного контракту, який у разі ускладнень у сімейному житті зможе захистити ваші майнові та особисті права у суді.

На сьогоднішній день у Бразилії, для надання юридичної сили свідоцтву про шлюб, вони мають бути завірені апостилем.

На консультації в компанії 4lawyer ви отримаєте покроковий план щодо одруження, ґрунтуючись на сімейному законодавстві України. Наші фахівці допоможуть здійснити переклад, сприятимуть проставлянню апостиля, консульської легалізації та питання отримання ПМП, ВНЖ стане більш зрозумілим.

Довідка про несудимість

Довідка про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України, а коротко - Довідка про несудимість видається на особистий запит громадянина, і може знадобитися для вступу до навчальних закладів, відкриття імміграційної візи, працевлаштування, встановлення опіки, оформлення документів та довідок. Орган, відповідальний за видачу довідки – Міністерство внутрішніх справ. Термін надання послуг – протягом 30 днів з моменту звернення. Два види - "повна" та "спрощена".

Як оформити документ?

  1. На території України - отримати в Управлінні Інформаційно-Аналітичного Забезпечення МВС України та пройти спеціальний порядок консульської легалізації.
  2. За межами України - звернутися до консульства України на території Бразилії.

Термін довідки про несудимість має термін використання від 3-х до 6-ти місяців.

Компанія 4lawyer сприяє оформленню довідки про відсутність судимості, проставлення апостилю. Від клієнта – копію паспорта (всіх сторінок), всі імена та прізвища (включаючи дівочу), якими коли-небудь користувалися і дати народження, якщо вони змінювалися. Якщо ви будь-коли в чомусь звинувачувалися, потрібно надати всі Виписки із судових рішень незалежно від того, чи були ви амністовані, виправдані чи помиловані. Від нас - висока якість обслуговування та юридична бездоганність.

Дублікат свідоцтва РАГС

Виникають ситуації, коли документи, що видаються в Органах запису актів цивільного стану, необхідно відновити через втрату, пошкодження або для легалізації старого зразка, видані до 1991 року.

Виходячи з положень Правил реєстрації актів громадянського стану в Україні, для отримання дублікату з органів РАГСу вам потрібно:

  1. Звернутися до вказаних годин прийому.
  2. Заповнити заяву про відновлення.
  3. Сплатити державне мито за надану послугу.
  4. Подати оригінал документа (якщо є).
  5. Паспорт чи довіреність, якщо від вашої особи діє представник, для отримання документа.

У книгу реєстрації актів вноситься запис і на дублікат документа ставиться штамп - "ПОВТОРНО".

Документи, які підлягають витребуванню в РАГСі - свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей), архівні документи.

Процес витребування документів може бути зроблений нашими юристами. Для початку юридичного процесу витребування документів в органах РАГСу, ви повинні надати нам копію паспорта, копію ідентифікаційного номера, копію оригіналу документа (у разі якщо він є), доручення для представлення ваших інтересів.

Хочете дізнатися, як ми працюємо
чи замовити послугу?

Залишіть заявку і наш юрист зв'яжеться з Вами